बगमतिमा मोटरसाईकल दुर्घटना हुँदा युवतिको मृत्यु

लालबन्दी । सर्लाहीको बागमतिमा शनिबार साँझ एक युवतिको मृत्यु भएको छ । सर्लाहीको बरहथवा ७ कि १९ बर्षिया अस्मिता रायको मृत्यु भएको हो ।

बागमति १२ स्थित भित्रि सडकमा मोटरसाईकल दुर्घटनामा परि युवतिको मृत्यु भएको प्रहरीले बताएको छ । बरहथवाबाट शनिबार भरतताल घुम्न भनि मृतक युवतसहित मुन्ना यादव र सिद्धान्त शर्मा आएका थिए । पछि फर्किने बेला सिद्धान्तलाई तालमै छोडेर फर्किएका मुन्ना र अस्मिता सवार मधेश प्रदेश ०३–२५ प ५९२७ नम्बरको मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा अस्मिताको मृत्यु भएको ईलाका प्रहरी कार्यालय हरिवनका प्रमुख प्रहरी निरिक्षक अनिलराज गिरीले बताए ।

दुर्घटनामा गम्भीर घाइते भएकी अस्मितालाई उपचारको लागि सुरुमा बागमतीमै रहेको बागमती मोडेल अस्पताल कर्मैया लगिएको थियो। त्यहाँ उपचार सम्भव नभएपछि थप उपचारको लागि उनलाई रौतहटको चन्द्रपुर अस्पताल लगिएको थियो । त्यहाँ उपचारकै क्रममा उनको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । मोटरसाइकल भने सिद्धान्त शर्माको भएको प्रहरीले जनाएको छ । दुर्घटनामा मुन्ना भने सामान्य घाइते मात्रै भएका छन् ।

घटनाको सम्बन्धमा थप अनुसन्धान जारी रहेको इन्सपेक्टर गिरीले बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

प्रतिक्रिया