राजदेवी ईंग्लिस स्कुलको नतिजा प्रकाशन कार्यक्रम सम्पन्न

लालबन्दी । सर्लाहीको लालबन्दी नगरपालिका १३ पत्थरकोटमा रहेको राजदेवी ईंग्लिस स्कुलले सोमबार बिहान नतिजा प्रकाशन कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।

बिद्यार्थी, अभिभावक, प्रहरी, पत्रकार लगाएतको उपस्थितीमा स्कुलले नतिजा प्रकाशन तथा पुरस्कार वितरण कार्यक्रम गरेको हो । कक्षा ६ सम्म अध्यापन हुने स्कुलमा हाल करिव ३०० बिद्यार्थी अध्ययनरत छन ।

स्कुलका संस्थापक राजकुमार श्रेष्ठको अध्यक्षतामा प्याप्सन केन्द्रिय सदस्य एवम् लालबन्दी ८ मा रहेको रकभेल बोर्डिङ स्कुलका संस्थापक/प्रिन्सिपल सागर गिरी, एन. प्याब्सनका पूर्व कोषाध्यक्ष एवम् लब्ली सेपल्स ईंग्लिस बोर्डिङ स्कुलका संस्थापक/प्रिन्सिपल भुपेन्द्रलाल कर्ण, प्रहरी चौकि पत्थरकोटका प्रमुख प्रहरी सहायक निरिक्षक मोतिराम महतो, लिड मिडिया नेटवर्क तथा लालबन्दी पोस्ट दैनिकका अध्यक्ष पत्रकार क्षितिज विश्वकर्मा, बिद्यार्थी, अभिभावकको उपस्थितीमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

पत्थरकोट जस्तो बिकट क्षेत्रमा रहेर पनि जिल्लाका धेरै पालिकाका बिद्यार्थी अध्ययन गराउन सफल र बिद्यार्थीको आकर्षणको केन्द्र बन्न सफल बिद्यालयको प्रगतिको कामना गर्दै उतिर्ण हुने सबै बिद्यार्थीलाई प्रमुख अतिथी एवं रकभेल स्कुलका संस्थापक/प्रिन्सिपल सागर गिरीले बधाई तथा शुभकामना दिनुभयो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

प्रतिक्रिया