लागुऔषधसहित चिताईनका २ जना पक्राउ

लालबन्दी । सर्लाहीको नवलपुरबाट लागुऔषधसहित २ जना पक्राउ परेका छन । लालबन्दी १ नवलपुर चोकस्थि रेड चिल्लि होटल अगाडीबाट हरिपुर ७ चिताईनका २८ बर्षका पिन्टु कुमार गुप्ता र सोही ठाउँका ३० बर्षिय राजेश सहनी पक्राउ परेका हुन ।

जिल्ला सदरमुकाम मलंगवाबाट नवलपुरतर्फ आउँदै गरेका उनिहरु सवार ज४प ५१३६ नम्बरको मोटरसाईकल रोकि चेकजाँच गर्दा कालो प्लाष्टिकभित्र चाउचाउको कार्टुनमा ल्याउँदै गरेको नाइट्राभेट ट्याब्लेट १० एमजी तिन हजार पिस बरामद भएको ईलाका प्रहरी कार्यालय लालबन्दीले जनाएको छ । दिउँसो साँढे २ बजेतिर लागु औषध नियन्त्रण ब्युरो वीरगंजको बिशेष सुचनाको आधारमा उनिहरुलाई पक्राउ गर्न सफल भएको प्रहरीको दाबि छ ।

उनिहरुलाई मोटरसाईकलसहित नियन्त्रणमा लिएर आवश्यक अनुसन्धान भईरहेको ईलाका प्रहरी कार्यालय लालबन्दीका प्रमुख, प्रहरी निरिक्षक हरिबोल केसिले जानकारी दिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

प्रतिक्रिया