हरिवनमा भत्ता लिन लाईन बसेकी बृद्धाको मृत्यु

लालबन्दी । सर्लाहीको हरिवनमा सामाजिक सुरक्षा भत्ता (वृद्ध भत्ता) लिन बैंक पुगेकी एक वृद्धाको मृत्यु भएको छ । हरिवन नगरपालिका– ६ की ७७ वर्षीया शान्तमाया विकको सोमबार दिउँसो तीन बजेतिर हरिवनस्थित ग्लोवल आईएमई बैंकमा वृद्ध भत्ता लिन गएको बेला मृत्यु भएको हो ।

वृद्ध भत्ता लिने लाइनमा बसेको बेला उनी अकस्मात ढलेकी थिइन् । उनलाई तत्कालै उपचारका लागी स्वाभिमान अस्पताल पु¥याउँदा चिकित्सकले मृत घोषणा गरेका ईलाका प्रहरी कार्याल हरिवनले जनाएको छ । उनको हृदयघातको कारण मृत्यु भएको अनुमान गरिएको छ ।

मृतकका आफन्तले उनमा मुटुको पुरानै समस्या रहेको र स्वभाविक मृत्यु भएको बताएको ईलाका प्रहरी कार्याल हरिवनका प्रमुख प्रहरी निरिक्षक अनिल गीरिले जानकारी दिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

प्रतिक्रिया

error: Alert: Content selection is disabled!!