मलंगवामा सवारी दुर्घटना : नापी कार्यालयका प्रमुखसहित ११ घाईते

लालबन्दी । सर्लाहीको मलंगवा नगरपालिका ११ गम्हरिया चमेलीमाइ मन्दिर नजिक गएराती करीब ८ बजे भएको सवारी दुर्घटनामा नापी कार्यालय मलंगवाका कार्यालय प्रमुख सहित ११ जना घाईते भएका छन् । घाईतेमध्ये ४ जनाको अवस्था गम्भिर रहेको प्रहरीले जनाएकाे छ ।

मलंगवाबाट नवलपुरतर्फ आउँदै गरेको उखुको लोड गरेको ज २ त १०६७ नम्बरको ट्याक्टरलाई पछाडीबाट सोही दिशा तर्फ जादै गरेको बि.आर. ०६ पी.डी. ९६४८ नम्बरको सफारी गाडीले टक्कर दिँदा उक्त दुर्घटना भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीका प्रवक्ता डिएसपी दिपेन्द्र पंजियारले जानकारी दिए ।

तीव्र गतिमा रहेको सफारी उखु बोकेको ट्याक्टरमा ठाेकिँदा दुर्घटना भएको हाे । दुर्घटनामा घाईते हुने सबै सफारी गाडीमा सवार रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

दुर्घटनामा परी काभ्रे बनेपा नगरपालिका बस्ने नापी कार्यालयका प्रमुख ४५ वर्षीय संजय मानन्धरसहित ११ जना घाईते भएका डिएसपी पंजियारले बताए । मानन्धरको टाउकोमा चोट लागेको र उनको अवस्था गम्भिर रहेको प्रहरीले जनाएको छ । मलंगवा प्रादेशिक अस्पतालमा उपचार हुन नसकेपछि उनलाई थप उपचारका लागि विरगंज तर्फ पठाईएको छ ।

सोही दुर्घटनामा परी सफारी गाडीमै सवार कौडेना गाउपालिका २ बस्ने २४ वर्षीय संजित मण्डल, मलंगवा नगरपालिका ३ बस्ने ३५ वर्षीय रामलाल साह, सोही ठाउ बस्ने ५० वर्षीय बैद्धनाथ पटेल, महोत्तरी एकडारा गाउपालिका २ बस्ने ३० वर्षीय रिटेन यादव, मलंगवा नगरपालिका ७ बस्ने ३४ वर्षीय रामबावु राय, धनुषा सहिदनगर नगरपालिका ७ बस्ने २९ वर्षीय दिपेन्द्र यादव, बारा कलैया उपमहानगरपालिका २० बस्ने २४ वर्षीय सहिद अनवर, बागमती नगरपालिका ५ बस्ने बिनोद घिमिरे, महोत्तरी बस्ने ३० वर्षीय बैजु यादव, महोत्तरी बस्ने २५ वर्षीय अजय यादव गम्भिर घाईते भएको डिएसपी पंजियारले जानकारी दिए ।

घाईते मध्ये एक जनाको मंलगवामा र बाकी १० जनालाई थप उपचारको लागी बीरगंज तर्फ पठाईएको छ । दुर्घटनापछि ट्रेक्टर चालक फरार भएको र दुर्घटनामा संलग्न दुबै सवारीलाई नियन्त्रणमा लिएर थप अनुसन्धान सुरु गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । नापी कार्यालयका सबै कर्मचारी भारतिय गाडीमा चढेर कहाँ जादै थिए भन्ने खुल्न नसकेको र फरार ट्रेक्टर चालकको खोजि भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

प्रतिक्रिया

error: Alert: Content selection is disabled!!