लाबलन्दी – बर्दिवास कृषि बजार बिकाश समितीको सभापतिमा कल्याण जोशि

लालबन्दी : उद्योग वाणिज्य संघ लालबन्दीका निवर्तमान अध्यक्ष कल्याण कुमार जोशि लाबलन्दी – बर्दिवास कृषि बजार बिकाश समितीको सभापतिमा चयन भएका छन । नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघ मधेश प्रदेशले जोशिलाई लाबलन्दी – बर्दिवास कृषि बजार बिकाश समितीको सभापतिमा मनोनयन गरेको हो ।

महासंघ मधेश प्रदेशका अध्यक्ष गणेश प्रसाद लाठद्वारा हस्ताक्षरित मनोनयन पत्रमा कृषि बजारको क्षेत्रमा जोशिको योगदान र बिज्ञताको उच्च कदर गरिएको उल्लेख छ । साथै ब्यवसाय तथा ब्यवसायीहरुको समष्टिगत बिकाशका लागी तिनै तहको सरकार र बिभिन्न संघ संस्थाहरुसँग सहकार्य गर्दै कृषि ब्यापार सम्बन्धि कार्यहरुमा जोशिको बिशेष पहल हुने महासंघले बिश्वास लिएको छ ।

ब्यापारिक पृष्ठभुमिका जोशिको कार्यकालमा लालबन्दीका ब्यापारि, ब्यवसायीको हितमा काम गर्ने उद्योग वाणिज्य संघ लालबन्दीले आफ्नै भवन निर्माणसँगै प्रदेश र केन्द्रियस्तरमै प्रभावकारी छबि निर्माण गर्न सफल भएको छ ।

जोशिको मनोनयन पत्र

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

प्रतिक्रिया

error: Alert: Content selection is disabled!!