८४ पुगेका बृद्धले जन्मदिनमा बृद्धाश्रममा गरे खाद्यान्न सहयोग

  • प्रेमनाथ पौडेल, लालबन्दी ।

सर्लाहीको लालबन्दी २ जुटपानीमा रहेको पद्म भुवनेश्वरी नमुना बृद्धाश्रममा एक ८४ बर्षका बृद्धले नगदसहित खाद्य सामाग्री सहयोग गर्नुभएको छ । वडा नम्बर १ नवलपुर घर भएका बृद्ध हित बहादुर बस्नेतले आश्रममा खाद्यान्न सहयोग गर्नुभएको हो ।

बस्नेतले आफ्नो जन्मदिनमा छोरा बुहारी, नातीसहित पुगेर बृद्धाश्रममा नगद र चामल, दाल, तेल, नुन, आलु, प्याज, चिनि, चियापति, बिस्कुट लगायतका खाद्य सामाग्री प्रदान गर्नु भएको आश्रमकि व्यबस्थापक भवानि कोईरालाले जानकारी दिनुभयो । बृद्ध बस्नेतले आफुले आफ्नो सामाजिक सुरक्षा भत्ताको रकमबाट आश्रममा आश्रीत ५६ जनाको लागी केहि नगद र खाद्यान्न प्रदान गरेका उनका जेठो छोरा कबिर बस्नेतले बताउनुभयो ।

अर्को पटकको भत्ताले अनाथ बालबालीकाको लागी सहयोग गर्ने ईच्छा रहेको बताउँदै बृद्ध बस्नेतले दिन दुखिको सेवा र मद्धत गर्न पाउँदा सारै खुसि लागेको प्रतिकृया दिनुभयो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

प्रतिक्रिया

error: Alert: Content selection is disabled!!