राप्रपा नेपालको युबक संगठन मकवानपुर अध्यक्षमा कार्की

मकवानपुर | राप्रपा नेपालको राष्ट्रिय प्रजातान्त्रिक युबक संगठन नेपाल मकवानपुरको अध्यक्षमा भृगु कार्की चयन भएका छन् । आज कार्किको अध्यक्षतामा ४१ सदस्यीय समिति चयन भएको छ ।

त्यसैगरी समितिका उपाध्यक्षहरुमा रोम प्रसाद सापकोटा , तुल्सी नेपाल , आरती पाठक कार्की , भगवान बर्तौला, प्रदिप बिष्ट , सचिब राजकुमार पौडेल , कोषाध्यक्ष साकार बर्तौला, सह(सचिब महेश्वर न्यौपाने सदस्यहरुमा बलबिर लामा, सुशील तिमल्सिना ,अरुण कुमार दुलाल, इन्जिनियर पुजा श्रेष्ठ , रुपेश सिंह ठकुरी , दिपक अधिकारी , रबिन गौतम , राजन सन्जेल, केशब बिष्ट , प्रभा राई, बिबेक न्यौपाने, कमल घले, विशाल गौतम, सुगन्ध लामा, जीवन खड्का, कुमार लामा, काशिराम सुवाल, राजकुमार दुलाल, धुर्ब गौतम, कुमार लामा, गुणराज सापकोटा , गोपाल राना मगर, सागर घलान, सुमित श्रेष्ठ , अभिषेक लामा, सबिन सापकोटा लगायत रहेका छन् ।

राप्रपा नेपालका नेता गणेश थापा र राजाराम बर्तौलाले आगामी निर्बाचनमा राप्रपा नेपाललाई राष्ट्रिय स्तरमा स्थापित गर्न युबाबर्गको ठूलो भुमिका हुने र  सबैलाई संगठन केन्द्रित हुन आग्रह गर्नुभएको थियो ।

कार्यक्रममा राप्रपा नेपाल मकवानपुरका नेताहरु अम्बिका खतिवडा, गुरु प्रसाद सापकोटा ,मन डिसि, प्रेमलाल श्रेष्ठ , टक्कर ब. थापा,नबराज पौडेल ,इन्दिरा पाठक, बद्री कुँवर,रन्जना बर्तौला सन्दिप चौलागाईं लगायतको उपस्तिथि रहेको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

प्रतिक्रिया