सर्लाहीमा मिनि ट्रकको ठक्करबाट एक बृद्धको ज्यान गयो ।

लालबन्दी । सर्लाहीको नवलपुरमा मिनि ट्रकको ठक्करबाट एक बृद्धको ज्यान गएको छ ।

मंगलबार साँझ कामबाट घर फर्किंदै गरेका हरिपुर नगरपालिका ७ चिताईनका बर्ष ५० का रुदल कुमर (दनुवार) लाई ट्रकले किचेको थियो । नवलपुर मंगवा सडकखण्ड अन्तर्गत लालबन्दी १ नवलपुरबाट हरिपुरतर्फ साईकलमा जाँदै गरेका कुमर रोडमा लडेका थिए । उठ्न खोज्दै गर्दा कुमरलाई पछाडीबाट तिब्र गतिमा आएको प्रदेश २–०४–००१ क ००१४ नम्बरको मिनि ट्रकले ठक्कर दिएर भागेको थियो ।

सासापुरको डाबरीमा रहेको ईटाभट्टामा मजदुरी गर्ने कुमरलाई तत्कालै उपचारका लागी सदरमुकाम मलंगवास्थित प्रादेशिक अस्पतालमा पु¥याईएको भएपनि चिकित्सकले मृत घोषणा गरेका थिए । ठक्कर दिने मिनि ट्रक जुटपानीमा रहेको शिरिष पानी फ्याक्ट्रिको रहेको बुझिएको र घट्ना भएको करिव ४ घण्टापछि नियन्त्रणमा लिएको जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्याल सर्लाहीका कार्यबाहक प्रमुख एवम् बरिष्ट सई भानुभक्त नेपालले जानकारी दिए ।

ईलाका प्रहरी कार्यालय लालबन्दीसहितको टोलीको संलग्नतामा ट्रक ,नियन्त्रणमा लिईएको नेपालले बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

प्रतिक्रिया

error: Alert: Content selection is disabled!!