सर्लाही १ मा राम प्रकाश चौधरी बिजयी

लालबन्दी : सर्लाही १ मा राम प्रकाश चौधरी बिजयी हुनु भएको छ । उहाँ सत्तारुढ बाम लोकतान्त्रीक गठबन्धनका साझा उम्मेदवार हुनुहुन्थ्यो । उहाँले एमालेबाट टिकट नपाएपछि स्वतन्त्र उम्मेदवारी दिएका लालबन्दी नगरपालिकाका निवर्तमान मेयर मान बहादुर खड्कालाई पराजित गर्नु भएको हो ।

नेपाल प्रहरीका पुर्व प्रहरी निरिक्षक समेत रहनुभएका चौधरीले लोकतान्त्रीक समाजवादी पार्टी (लोसपा)बाट प्रतिनिधिसभा तर्फको चुनाव लड्नुभएको थियो । चौधरीले २४ हजार ८३८ मत पाउँदा खड्काले १८ हजार ४०४ मत प्राप्त गर्नुभएको थियो । चौधरीले खड्काभन्दा ६ हजार ४३४ बढि मत ल्याएर प्रतिनिधिसभा सांसदमा निर्वाचित हुनु भएको हो ।

सर्लाही १ बाट प्रतिनिधिसभातर्फ चौधरीसहित १० जना चुनावि मैदानमा थिए । तेश्रोमा रहनुभएका नेकपा एमालेसँगको गठबन्धनका जनता समाजवादी पार्टी नेपाल (जसपा) नेता, सोहि क्षेत्रका निवर्तमान सांसदसमेत रहनुभएका प्रमोद साहले १४ हजार २५५ मत प्राप्त गर्नुभएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खबर

सर्लाही १ मा राम प्रकाश चौधरी बिजयी

१८ औँ राष्ट्रिय मह दिवस सर्लाहीमा पनि मनाईयो

सर्लाही १ मा राम प्रकाश चौधरी बिजयी

व्रतालुलाई शुभकामना दिँदै उमेदवार रहबर अंसारी

सर्लाही १ मा राम प्रकाश चौधरी बिजयी

2079-11-21

सर्लाही १ मा राम प्रकाश चौधरी बिजयी

मिर्गौला पिडित वेलिमायाका परिवारद्वारा सहयोगको याचना