सर्लाही निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ को मतगणना अहिले २ बजेबाट सुरु हुने

लालबन्दी : सर्लाही निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ को मतगणना अहिले २ बजेबाट सुरु हुने भएको छ । मध्यान्ह सक्किएको सर्बदलिय बैठकले २ बजेपछि मतगणना सुरु गर्ने निर्णय गरेको निर्वाचन अधिकृत प्रदिप कुमार उपाध्यायले जानकारी दिनुभयो ।

बिहानै बस्ने भनिएको सर्वदलिय बैठक उम्मेदवार र प्रतिनिधि भेला हुन समय लागेपछि करिव १० बजेबाट सुरु भएको थियो । बैठकमा सहभागी भएपछि लालबन्दी पोस्टसँग प्रतिकृया दिँदै प्रतिनिधिसभा सदस्य उम्मेदवार बैकुण्ठ सापकोटाले २ बजेपछि वडावाईज मतगणना गर्ने निर्णय गरिएको जानकारी दिनुभयो । किन ढिलो भयो त मतगणना भन्ने हाम्रो प्रश्नमा उम्मेदवार सापकोटाले निर्वाचन अधिकारीका कारण अलि ढिलो भएको जस्तो आफुलाई लागेको प्रतिकृया दिनुभयो ।

उता क्षेत्र नम्बर २ को मत गणना पनि साँडे २ बजेबाट सुरु गर्ने निर्णय सर्वदलिय बैठकले गरेको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

प्रतिक्रिया