लालबन्दीमा समाजवादी निकट अनेरास्ववियुको जनज्योति इकाई तदर्थ कमिटी गठन

लालबन्दी : नेकपा (एकीकृत समाजवादी) निकट विद्यार्थी संगठन अनेरास्ववियुले जनज्योति क्याम्पस इकाई कमिटी गठन गरेको छ ।

शुक्रबार सर्लाहीको लालबन्दीमा बसेको विद्यार्थीको भेलाले अनेरास्ववियु जनज्योति क्याम्पस तदर्थ कमिटी गठन गरेको हो । पार्टीको केन्द्रिय सदस्य एवं मधेस प्रदेश सांसद बेची लुंगेलीको प्रमुख आतिथ्यमा ५ सदस्यीय तदर्थ कमिटी गठन गरिएको भेलाको अध्यक्षता गर्नुभएकी सलिना भ्लोनले जानकारी दिनुभयो ।

कमिटीको अध्यक्षमा एलोज खड्का, सलिना भ्लोन उपाध्यक्ष, रुद्रनारायण महतो सचीव, रन्जना राई सहसचिव र कोषाध्यक्षमा अशोक कार्कीलाई चयन गरिएको छ ।

सो भेलामा पार्टीका जिल्ला उपसचिव उद्धव पाठक, अनेरास्ववियु केन्द्रिय सचिव राजकुमार विश्वकर्मा, लालबन्दी नगर कमिटी अध्यक्ष राजन काफ्ले, सचिव राज तामाङ, हरिपुर नगर कमिटी अध्यक्ष चुडामणिा धामी, जिल्ला कमिटी सदस्य कपिल देवकोटा, गिता माझी, रमेश बलम्पाकी लगाएतका नेताहरुको उपस्थिति रहेको थियो । आउँदो चैत ५ गते स्ववियु चुनाव हुने भएपछि अहिले देशभरका क्याम्पसहरुमा विद्यार्थी राजनीतिको माहोल तातेको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

प्रतिक्रिया